Jdi na obsah Jdi na menu
 


Update

ver.0.9. Stránky mají základní strukturu hotovou, některé rubriky jsou zatím prázdné, ve fotoalbu je cca 100 obrázků, rubrika "Historie"je hotová a proto jsem stránky prvně uveřejnil.

 

ver.1.0. Došlo k velkému rozšíření obsahu fotoalba, k nahlédnutí je nyní přes 700 fotek, ilustrací, výkresů a jiných dokumentů,  většina obrázků je ale bez popisu, u některých je stručný popis součástí jejich názvu, širší popis některých fotek plánuji později, ostatní mají pouze pořadové číslo. Pro lepší přehlednost, jsem fotky alespoň zařadil do více kategorií. Přibylo několik nových rubrik, které doplňují a rozšiřují text ze složky "Historie". Nově je možno přidávat příspěvky přímo zde na stránkách ke všem textům. Odkaz na forum SVK jsem tedy smazal.

 

ver.1.1. Malé doplnění historického textu, přidáno a přesunuto několik fotek, jiné smazány, stylizační úpravy a pár drobností.

 

ver.1.2. Přidáno asi 35 fotek, malé doplnění některých rubrik, upraven úvod.

 

ver.1.3. Založena nová rubrika "bojové nasazení" a vložena první zpráva společně s překladem o působení 810. SHAP .

 

ver.1.4. Přidány pěkné fotky"šedivého"Il-2 z muzea v Bělehradě a"pražského"Il-2 z letiště Kbely, dále přidán obsáhlý rozhovor s veteránem východní fronty v rubrice"bojové nasazení".

 

ver.1.5. Přibyl rozhovor s Nikulinem a článek věnovaný Gavrilovovi.

 

ver.1.6. Doplňen článek o 810. SHAP, 1 nový článek o L. Azarenkové a přidána první část rozboru o nasazení PTAB, vše sekci"Bojové nasazení".

 

ver.1.7. Nový článek o Anně Jegorové a RC modelu Il-2 v sekci "Zprávy", a Alexi Efimovovi v sekci "Bojové nasazení". Starší články Rjabuško, Nikulin a Il-2 z Bělotína jsem doplnil novou fotodokumentací, přibylo také nějaké video.

 

ver.1.8. Dokončen překlad delšího rozhovoru s J. I. Borejkem. 

ver.1.9.  V hlavním menu přidána nová rubrika "Mé články na www.palba.cz". Již nějakou dobu dávám delší články na tento web, každý koho téma zajímá, je tak rychle přesměrován na daný článek. 

ver.2.0. Stránky existují již 1 rok, a mají přes 20t návštěv, bohužel kapacita neplacené verze (200MB) je již téměř plná, a o navýšení neuvažuji. V s sekci "Mé články na www.palba.cz" přibylo několik dalších odkazů.

ver. 2.1. Nový rozhovor M. Guljaničem.

ver. 2.2. Stěpanjan-Stříbrný duch

ver. 2.3. Přidán odkaz na článek o 3. čs. bilp

.

saldy

.